Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hesap Aç

Pay Piyasası

Borsa İstanbul (BİST) Pay Piyasası’nda çeşitli sektörlerden anonim şirketlerin payları, yeni pay alma hakları, borsa yatırım fonları, varantlar ve sertifikalar işlem görmektedir.

Pay Piyasası’nda işlemler elektronik alım satım sistemi aracılığıyla fiyat ve zaman önceliği kuralı baz alınarak otomatik olarak gerçekleşmektedir.

PhillipCapital Türkiye olarak Pay Piyasası’nda 47 yıllık uluslararası tecrübemiz, uzman kadromuz, teknolojik alt yapımız ve 12 ilde bulunan 15 işlem noktamız ile sizlere finansal hizmetler sunmaktayız.

Yatırımcılar işlemlerini uygun komisyon oranlarımız ile müşteri temsilcilerimizi arayarak veya PhillipCapital tarafından geliştirilen Phillip Mobile G  platformunu üzerinden online olarak gerçekleştirebilirler.

Müşterilerimiz Phillip Mobile G platformunu kullanarak kişisel bilgisayarları ve uyumlu mobil cihazlarından internet erişimi olan her yerden Borsa İstanbul (BİST) ve ABD borsalarında hisse alım satım işlemlerini, halka arz, kredili işlem, açığa satış, EFT talimatı gibi taleplerini kolaylıkla yerine getirebilmektedirler.

Daha fazla bilgi için...
Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda işlem yapma isteğinizi bir adım ileri götürüp konuyu daha iyi anlamak isteyen bir yatırımcı iseniz yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Size tüm süreci, artıları, eksileri, kolaylıkları, zorlukları ve maliyetleriyle anlatıp sizi en doğru şekilde yönlendirmemiz için bize ulaşın, hemen sizi ziyaret edip karşılıklı konuşalım.

PhillipCapital Yurtiçi Satış ve Pazarlama Ekibi
Tel: 0 212 239 10 36
info@phillipcapital.com.tr

info@phillipcapital.com.tr