İşlem Platformlarımız

“Phillip Mobile G” uygulaması “Tek platform tüm dünya” sloganı ile yola çıkmış tüm yurtiçi ve yurtdışı hisse senedi işlemlerinizi tek bir platform üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan mobil/web tabanlı bir teknolojidir.


Uygulamamızdan, gerçek piyasa fiyatlarını izleyebilir, hesap durumunuzu anlık olarak takip edebilir ve kolaylıkla tüm alım/satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Phillip Pro, teknik ve temel analizi tamamen özelleştirilebilen ekranlarla tek bir platformda toplayan, masaüstü, profesyonel bir işlem platformudur (Windows Sistemler ile uyumludur).


Platformumuzdan gerçek piyasa fiyatlarını izleyebilir, hesap durumunuzu anlık olarak takip edebilir ve küresel borsa işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PhillipCapital Türkiye tarafından geliştirilen kullanıcı dostu Phillip Mobile TR platformunu kullanarak internet erişimi olan her yerden cep telefonlarınız ile pay alım satımı, kredili işlem, açığa satış, varant alım satımı kolaylıkla yapılabilmektedir.

CQG altyapısını kullanan platformlarımız ile Chicago Ticaret Borsası (CME) başta olmak üzere yurtdışı vadeli borsalarda işlem yapabilir, gerçek piyasa derinliğini takip edebilir ve hesap durumunuzu anlık olarak izleyebilirsiniz.

POEMS platformları ile Londra Metal Borsası’nda (LME) online işlem yapabilir, gerçek piyasa derinliğini takip edebilir ve hesap durumunuzu anlık olarak izleyebilirsiniz.