Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hesap Aç

İşlem Platformlarımız

PhillipCapital teknolojik gelişmeler sonrası değişen yatırım alışkanlıkları ile yarının dünyasına hazırlanmaya ve Borsa İstanbul (BİST) ürünlerinin yanı sıra sizlere dünya finansal piyasalarının kapılarını, kullanıcı dostu ve yenilikçi çözümler sunan işlem platformlarıyla devam ediyor.

Dünyanın 28 Borsasında Ücretsiz Data

Dünya genelinde 28 borsanın üyesi olan PhillipCapital, platformlarında ücretsiz data imkanı ile piyasaları yakından takip etmenizi ve organik fiyatlar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Dünyada Bir İlk “Phillip Mobil G”

PhillipCapital Türkiye’nin iştiraki olan CQ Türkiye’nin geliştirmiş olduğu Phillip Mobil G işlem platformu ile Borsa İstanbul da (BİST) işlem gören tüm ürünlerin yanı sıra ABD hisse senetlerine de ücretsiz anlık data imkanı ile tek ekran üzerinden organik fiyatlarla yatırım yapmanızı sağlıyor.

Türkiye de Bir İlk “POEMS Professional”

PhillipCapital POEMS Professional işlem platformu ile dünyanın en büyük EMTİA borsalarından biri olan Londra Metal Borsasında (LME) fiyat almak ve işlem yapmak için dakikalarca telefonda beklemeye son veriyor.

Üyesi olduğumuz LME datalarına ücretsiz anlık ulaşım imkanı sunarken uygun komisyon oranlarımız ile organik piyasa fiyatlarından saniyeler içerisinde online işlem yapabilmenizi sağlıyor.

Bir Dünya Devi CQG

PhillipCapital’in iş ortağı olan ve APİ ağının genişliği sayesinde dünya genelinde birçok platforma bağlantı verip işlem yapmanızı sağlayan CQG platformu yurt dışı vadeli işlemlerinizde kolaylıklar sunuyor.

CQG platformunun DEMO sürümünü yükleyip bu tecrübenin keyfini çıkarmanız ve daha sonra gerçek işlemlere başlamanız için bizimle iletişime geçerek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

DEMO platformu başvurularınız için, 0212 239 10 36 nolu telefonumuzdan veya hesap aç sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.