Pay Piyasası

Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda çeşitli sektörlerden anonim şirketlerin payları, yeni pay alma hakları, borsa yatırım fonları, varantlar ve sertifikalar işlem görmektedir.


Pay Piyasası’nda işlemler elektronik alım satım sistemi aracılığıyla fiyat ve zaman önceliği kuralı baz alınarak otomatik olarak gerçekleşmektedir.
PhillipCapital Türkiye olarak biz Pay Piyasası’nda 43 yıllık uluslararası tecrübemiz, uzman kadromuz, teknolojik alt yapımız ve 13 ilde bulunan 21 işlem noktamız ile sizlere finansal hizmetler sunuyoruz.


Yatırımcılar işlemlerini uygun komisyon oranlarımız ile müşteri temsilcilerimizi arayarak veya PhillipCapital tarafından geliştirilen order@home platformunu kullanarak gerçekleştirebilirler.


Müşterilerimiz order@home platformunu kullanarak kişisel bilgisayarları ve uyumlu mobil cihazlarından internet erişimi olan her yerden Borsa İstanbul’da pay alım satımı, kredili işlem, açığa satış, varant alım satımı, EFT talimatı işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedirler.


Daha fazla bilgi için...
Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda işlem yapma isteğinizi bir adım ileri götürüp konuyu daha iyi anlamak isteyen bir yatırımcı iseniz yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Size tüm süreci, artıları, eksileri, yararları, zorlukları ve maliyetleriyle anlatıp sizi en doğru şekilde yönlendirmemiz için bize ulaşın, hemen sizi ziyaret edip karşılıklı konuşalım.


PhillipCapital Yurtiçi Satış ve Pazarlama Ekibi
Tel: 0 212 982 25 18
info@phillipcapital.com.tr